Section50
Section00
Anderson .Paak podczas festiwalu Lowlands w Holandii
Anderson .Paak podczas festiwalu Lowlands w Holandii, foto: Ben Houdijk/Shutterstock
06.05.2022

Anderson .Paak stanie za kamerą

Muzyk rusza z zupełnie nowym projektem.

Anderson .Paak przygotowuje się do reżyserskiego debiutu. Artysta stanie za kamerą, by stworzyć komedię pod tytułem "K-Pops!". .Paak nie tylko zajmie się reżyserią, ale też zagra w filmie muzyka na twórczym rozdrożu, który przenosi się do Korei w celu pisania utworów dla tamtejszych gwiazd. Na miejscu okaże się, że jednym z najpopularniejszych wykonawców jest jego... zaginiony syn.

- Moja mama pochodzi z Korei. Została adoptowana, więc nie wiedziałem za wiele o swoim pochodzeniu aż do momentu, gdy poznałem swoją żonę. Ten film będzie ujściem dla doświadczeń, które towarzyszyły mi podczas odkrywania swoich korzeni z moją żoną i synem. Od początku wiedziałem, że jest to coś, co powinienem napisać i wyreżyserować, a studio Stampede Ventures zaufało mi i dało mi tę szansę - opowiada Anderson .Paak.

Scenariusz do "K-Pops!" powstaje przy współpracy muzyka z Khailą Amazan.

Przybliżona data premiery filmu nie została jeszcze podana.

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.