Section50
Section00
J. Cole
J. Cole, foto: Universal Music/mat. prasowe
16.05.2022

J. Cole odwiedził fankę podczas ceremonii wręczenia dyplomów

Raper dotrzymał słowa danego blisko dziesięć lat temu.

Jak wzorowo utrzymywać relacje z fanami? J. Cole może wydać podręcznik na ten temat. Zdobywca Nagrody Grammy w zeszłym tygodniu pojawił się na zakończeniu roku dla rocznika 2022 Uniwersytetu Rowan. Raper zjawił się tam w związku z zakończeniem edukacji przez jego fankę i - najpewniej można tak ją określić - przyjaciółkę, Cierrę Bosarge, z którą poznał się blisko dekadę temu.

W 2013 roku Bosarge zadzwoniła do radia podczas wizyty J. Cole'a. Fanka poprosiła artystę o złożenie jej urodzinowych życzeń. 3 miesiące później raper zaprosił ją na osobiste spotkanie. Wtedy też wręczyła mu napisany wcześniej list.

- Opisałam tam wszystko, przez co przechodziłam. Powiedziałam mu o adopcji, o problemach z narkotykami moich rodziców, ich pobytach w więzieniu. Poprosiłam go też, by był ze mną podczas mojego zakończenia nauki - wyznała Cierra Bosarge.

Artysta dotrzymał słowa i 11 maja pojawił się na Uniwersytecie Rowan.

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.