Section50
Section00
Ab-Soul
Ab-Soul, foto: weeklydig/Foter.com
16.09.2022

Ab-Soul powraca z kawałkiem "Moonshooter"

To jego druga singlowa premiera w tym roku.

Ab-Soul powrócił z nowym singlem. Reprezentant labelu TDE zaprezentował słuchaczom kawałek zatytułowany "Moonshooter". Wraz z publikacją, raper przekazał, że planuje niebawem wydać długo oczekiwany studyjny album.

Ab-Soul - Moonshooter / Spotify: Ab-Soul

"Moonshooter" to drugi po "Hollandaise" singiel zaprezentowany przez Ab-Soula w tym roku. Ostatnim długogrającym wydawnictwem rapera jest wydany blisko sześć lat temu "Do What Thou Wilt.". Płyta dotarła do 9. miejsca zestawienia Top R&B/Hip-Hop Albums Billboard, a usłyszeć na niej mogliśmy m.in. Schoolboya Q, Mac Millera, Puncha czy SZA.

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.