Section50
Section00
Rina Sawayama
Rina Sawayama, foto: Caron Watson/Shutterstock
19.09.2022

Rina Sawayama dzieli się teledyskiem do "Hurricanes"

Utwór pochodzi z najnowszej płyty artystki.

Pochodząca z Japonii brytyjska wokalistka, Rina Sawayama, opublikowała właśnie nowy teledysk. Artystka udostępniła w sieci klip do singla "Hurricanes". Utwór znalazł się na wydanej 16 września płycie "Hold The Girl" i jest już piątym singlowym numerem z tego krążka. Krążka, który spotkał się w Wielkiej Brytanii z bardzo gorącym odbiorem, a wielu recenzentów uważa go za najlepsze popowe wydawnictwo bieżącego roku.

Rina Sawayama - Hurricanes (Official Video) / YouTube: Rina Sawayama

"Hold The Girl" jest drugim studyjnym albumem Riny. W 2020 roku wokalistka zadebiutowała płytą "Sawayama". Oba krążkie zostały wydane we współpracy z niezależną londyńską wytwórnią Dirty Hit.

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.