X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Muzyczni geniusze

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 10:00
W świecie ciekawych brzmień instrumentów muzycznych można za pomocą dźwięków opowiedzieć fascynujące historie. Mistrzami takich opowieści są najwięksi geniusze muzyki klasycznej, sławni kompozytorzy i soliści.
Za największych geniuszy muzycznych wszech czasów uznaje się klasyków wiedeńskich.
Za największych geniuszy muzycznych wszech czasów uznaje się klasyków wiedeńskich.Foto: Daveography.ca / photo on flickr 

W świecie ciekawych brzmień instrumentów muzycznych można za pomocą dźwięków opowiedzieć fascynujące historie. Mistrzami takich opowieści są najwięksi geniusze muzyki klasycznej, sławni kompozytorzy i soliści. Poznacie ich trochę bliżej podczas dzisiejszych Muzycznych podróży małych i dużych. Zapraszamy do słuchania i czynnego uczestnictwa w audycji. Dzwońcie na numer 22 645 20 55.

Zobacz więcej na temat: dzieci MUZYKA
Zobacz także