X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Irlandia

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 10:00
Podczas dzisiejszej muzycznej podróży przeniesiemy się na chwilę do Irlandii – kraju czterolistnej koniczyny, św. Patryka i pięknej muzyki!
Audio
  • 27.10.2015 Irlandia (Muzyczne podróże małe i duże/Polskie Radio Dzieciom)
Irlandia
Foto: j0sh www.pixael.com / photo on flickr

Zielona Wyspa, jak często określana jest Irlandia, słynie z pięknych krajobrazów, wspaniałych zabytków, zamiłowania jej rodaków do opowiadania legend oraz przywiązania do muzycznej tradycji. Czy wiecie, że z muzyki irlandzkiej wywodzą się szanty, a w herbie tego państwa znajduje się harfa? Więcej o kulturze muzycznej Irlandii i panujących tam zwyczajach, dowiecie się podczas dzisiejszych „Muzycznych podróży małych i dużych”. Do wspólnego eksplorowania Zielonej Wyspy zapraszamy tuż po 13.00: http://on.fb.me/1gqbsAO

Zobacz także