X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nowy rok szkolny z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 06:45
Za nami dzień powitania szkoły i przedszkola. Dla wielu dzieci i rodziców był to wyjątkowy moment w życiu. Dlatego Polskie Radio Dzieciom już od rana, towarzyszyło wszystkim dzieciom rozpoczynającym edukację oraz tym, które szkołę i przedszkole dobrze znają. Tego dnia na antenie usłyszeć można było audycje, w których pojawiło się wiele tematów dotyczących zakończenia wakacji i rozpoczęcia edukacji.
Dzień powitania szkoły z Polskim Radiem Dzieciom
Dzień powitania szkoły z Polskim Radiem DzieciomFoto: Polskie Radio

Już o 7.00 rano w audycji ”Poranek” Patryk Bartoszewski opowiedział o tym, jak rok szkolny wygląda w różnych krajach. Zaś w rozmowie z przedszkolakami z Przedszkola Publicznego w Bogacicy rozmawiał o tym, jak dzieci świętują ten wyjątkowy dzień.
O 10.00 w ”Muzycznych podróżach” Daria Druzgała powiedziała o różnicach pomiędzy szkołą muzyczną, a szkołą podstawową o profilu ogólnym.
Zaś w ”Strefie rodzica” o godz. 21.00, Jacek Raginis-Królikiewicz rozmawiał z ekspertami o tym, jak można pomóc dziecku zwalczyć stres związany z pierwszymi dniami w szkole. W drugiej części audycji, o godz. 22.00 -  otym czego dzieci uczą się w szkole i jaką wiedzę i umiejętności zdobywają we własnym domu.

Wraz z początkiem roku szkolnego i przedszkolnego Polskie Radio Dzieciom zaczęło nadawać według nowej ramówki. Stacja przygotowała kilka znakomitych nowości tj. m.in. ”Bajkowy kącik”, ”Rozśpiewanie z chórem Agaty Steczkowskiej”, ”Akademia muzyczna”, ”Bezpieczny maluch”, ”Kulturalna strefa” czy ”Opowieści z lasu Joszko Brody”. Natomiast niektóre audycje, dobrze znane Słuchaczom, będą nadawane w innych godzinach niż dotychczas. O szczegółach wkrótce.

jo

Zobacz więcej na temat: czas wolny psychologia dziecięca
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Majsterkowanie i inne aktywności z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 10:39
 Majsterkowanie jako forma kreatywnego spędzenia czasu i sposób na naukę powraca do łask. Rozwija nie tylko motorykę małą dziecka, ale także jego kompetencje i umiejętności psychofizyczne. Dużo dobrego kryje się pod tym hasłem. Co zatem można zmajsterkować, jak to zrobić i gdzie? O tym w bieżącym wydaniu audycji „Strefa rodzica”, którą poprowadził Mikołaj Foks.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak dobrze rozpocząć rok szkolny

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2018 10:00
W wakacje dzieci przestają myśleć o tym, co w szkole było trudne, zarówno w kwestii edukacyjnej jak dotyczącej relacji między nimi, a rówieśnikami. Tymczasem wakacje się kończą i znów trzeba do spraw szkolnych wrócić. Jak to zrobić, żeby powrót był bezbolesny dla dzieci i dla rodziców? O tym w załączonej audycji.
rozwiń zwiń
Zobacz także