X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Światowy Dzień Bicia Rekordów

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2015 21:00
Chyba każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby ustanowić jakiś rekord. W końcu kto nie próbował zrobić największego balonu z gumy do żucia albo niewiarygodnie dużej bańki mydlanej… :)
Światowy Dzień Bicia Rekordów
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Zastanawialiście się kiedyś, po co ludzie pobijają rekordy? Dlaczego wkładają tyle wysiłku w osiągnięcie najlepszego wyniku? Odpowiedzi poszukamy w naszej porannej audycji. Wspólnie zastanowimy się jak można zostać rekordzistą i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. Sprawdzimy co kryje się w tej księdze, jaka jest jej historia i kto był jej autorem. Dowiemy się też w jakich dziedzinach można bić rekordy oraz czym zajmuje się biuro rekordów. „Poranek w Polskim Radiu Dzieciom” już od 7:00. Zaprasza Dominika Sygiet.

Zobacz także