X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dlaczego dinozaury wyginęły?

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 21:00
Przez lata powstało wiele teorii mówiących o przyczynach zniknięcia z Ziemi wielkich gadów. Czy zagadka związana z zagładą dinozaurów pozostanie w końcu rozwiązana?
Dlaczego dinozaury wyginęły?
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Co wspólnego mają: dinozaury i krater, który znajduje się obecnie na półwyspie Jukatan w Meksyku? Kim jest paleontolog? Co to są skamieniałości? Jak w geologii odmierza się czas i co to jest geologia? Jak wyglądałby świat, gdyby dinozaury nadal żyły? Na te i inne pytania odpowiemy w Poranku w Polskim Radiu Dzieciom już od 7:00. W fascynującą podróż w baaardzo daleką przeszłość zaprasza Dominika Sygiet.

Jeśli chcecie wiedzieć, co jeszcze dziś na antenie, sprawdźcie naszą ramówkę: http://on.fb.me/1NdbLsh

Zobacz także