X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak wybrać ciekawą książkę dla dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 19:02
Na rynku książki dziecięcej jest w czym wybierać, trzeba jednak wiedzieć jak szukać. Jeśli zastanawiacie się czym kierować się przy wyborze najlepszej książki dla dziecka, zapraszamy do słuchania wieczornej Strefy rodzica.
Mały mól książkowy
Mały mól książkowyFoto: Erik Schepers / photo on flickr 

Wszyscy wiemy jak duży wpływ na rozwój dziecka ma czytanie książek. Kto czyta uczy się myśleć, rozwija wyobraźnię, doskonali język. Mądra, wartościowa literatura może zaszczepiać pasje, kreatywność i dobre wzorce zachowań. Pytanie tylko jakie pozycje podsuwać dzieciom, aby czerpały prawdziwą radość z czytania? Na rynku książki dziecięcej jest w czym wybierać, trzeba jednak wiedzieć jak szukać. Jeśli zastanawiacie się czym kierować się przy wyborze ciekawej książki dla dziecka, zapraszamy do słuchania wieczornej Strefy rodzica. W trakcie trwania audycji możecie też dzwonić do naszego studia: 22 645 20 55. 

 

Zobacz więcej na temat: dzieci KSIĄŻKA
Zobacz także