X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rodzicielstwo zastępcze a rodzicielstwo adopcyjne

Rodzinna opieka zastępcza różni się od adopcji w wielu istotnych kwestiach. Omówimy je w dzisiejszej audycji.
Rodzicielstwo zastępcze a rodzicielstwo adopcyjne
O Audycji

Adopcja dzieci porzuconych, odrzuconych i osamotnionych, to jeden z najszlachetniejszych gestów. Nie każde potrzebujące rodziny dziecko, może jednak zostać umieszczone w rodzinie adopcyjnej. W dużej mierze jest to uzależnione od sytuacji prawnej. W najbliższej „Strefie Rodzica” poruszymy trudny temat rodzicielstwa zastępczego i adopcyjnego. Zastanowimy się jakie są między nimi różnice, a jakie podobieństwa? Czekamy na Wasze opinie i pytania pod numerem telefonu: 22 645 20 55 oraz na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Playlista