X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dziecko i muzyka

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2017 09:00
Zaczyna się od uderzania łyżką o garnki, lub klockami o podłogę. Czy to już początek kariery muzycznej naszego dziecka?
Audio
Nauka gry na instrumentach podnosi poziom rozwoju intelektualnego.
Nauka gry na instrumentach podnosi poziom rozwoju intelektualnego.Foto: pixabay.com/congerdesign

Wśród wielu pomysłów na zajęcia dodatkowe dla dzieci, znajduje się również bogata oferta zajęć muzycznych: rytmika, muzyka dla niemowlaków, a także nauka gry na różnych instrumentach.

Dziś w Strefie Rodzica zastanowimy się po co dzieciom muzyka, czy wszyscy rodzimy się z talentem w tej dziedzinie, jak rozbudzić w dziecku zainteresowanie dźwiękami i czy edukacja muzyczna w szkole to za mało? 


W drugiej godzinie audycji porozmawiamy zaś o szczęśliwych, którzy nie muszą sobię dosładzać życia. Czy jedzenie bez cukru jest możliwe?


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w czwartek 16 marca.Zobacz także