X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Akademia Patriotyzmu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2017 06:05
Jak ważna jest miłość do ojczyny, znajomość jej trudnych losów oraz troska o pamięć najważniejszych bohaterów? Wiedzą o tym z pewnością uczestnicy Akademii Patriotyzmu organizowanej przez Centrum Myśli Jana Pawła II, przy współudziale Polskiego Radia.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: IAR/ Łukasz Kowalski

Celem Akademii Patriotyzmu jest kształcenie przyszłych elit, umożliwienie nabycia młodym ludziom umiejętności i wiedzy oraz rozumienia otaczającego nas świata zgodnie z wartościami przekazanymi przez Jana Pawła II.

Tegoroczny projekt właśnie się zakończył, dlatego w Strefie Rodzica zapraszamy na podsumowanie warsztatów dziennikarskich, które organizowało Centrum Myśli Jana Pawła II, przy współpracy z Polskim Radiem. Jakie efekty przyniosły działania w ramach Akademii Patriotyzmu i co udało się stworzyć jej młodym uczestnikom?

Projekt był realizowany dzięki grantowi Muzeum Historii Polski w ramach programu "Patriotyzm jutra".


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w czwartek 30 listopada.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także