Polskie Radio Dzieciom

Akademia Patriotyzmu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2017 06:05
Jak ważna jest miłość do ojczyny, znajomość jej trudnych losów oraz troska o pamięć najważniejszych bohaterów? Wiedzą o tym z pewnością uczestnicy Akademii Patriotyzmu organizowanej przez Centrum Myśli Jana Pawła II, przy współudziale Polskiego Radia.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: IAR/ Łukasz Kowalski

Celem Akademii Patriotyzmu jest kształcenie przyszłych elit, umożliwienie nabycia młodym ludziom umiejętności i wiedzy oraz rozumienia otaczającego nas świata zgodnie z wartościami przekazanymi przez Jana Pawła II.

Tegoroczny projekt właśnie się zakończył, dlatego w Strefie Rodzica zapraszamy na podsumowanie warsztatów dziennikarskich, które organizowało Centrum Myśli Jana Pawła II, przy współpracy z Polskim Radiem. Jakie efekty przyniosły działania w ramach Akademii Patriotyzmu i co udało się stworzyć jej młodym uczestnikom?

Projekt był realizowany dzięki grantowi Muzeum Historii Polski w ramach programu "Patriotyzm jutra".


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w czwartek 30 listopada.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także