X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak sprawić by święta były radosne?

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 12:00
Dla wielu jest to czasem jedyna okazja, by spotkać z całą rodziną przy wspólnym stole, zapomnieć o problemach oraz zwolnić dotychczasowe tempo życia. Jak Polacy spędzają Boże Narodzenie?
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Candice_rose

Sielankowe święta oznaczają choinkę, dużo uśmiechu, rodzinną atmosferę i pyszne jedzenie. Okazuje się jednak, że w święta nie brakuje okazji do sprzeczek, kiedy jesteśmy zmęczeni i pełni irytacji. Co zrobić, by święta były naprawdę przyjemne, by ten wspólny czas był zabawą i radością nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i jaką moc ma uśmiech i pozytywne myślenie?


Posłuchaj
59:59 2017_12_11 21_00_14_RadioDzieciom_Strefa_Rodzica.mp3 Strefa Rodzica cz.1

 


W drugiej godzinie audycji porozmawiamy zaś o tym, czy rodzice powinni zgadzać się na spanie z dzieckiem w jednym łóżku, a jeśli tak się dzieje, to jak można zmienić ten uciążliwy zwyczaj.


Posłuchaj
59:47 2017_12_11 21_00_14_RadioDzieciom_Strefa_Rodzica1.mp3 Strefa Rodzica cz.2

 


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w poniedziałek 11 grudnia.


Zobacz także