X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Emigracja - jak przygotować dziecko do zmian

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 11:30
Rodząc dziecko w obcym kraju wystarczy być taką samą mamą jak mamy żyjące w danym kraju. Rozmawiać, mieć odwagę zadawać pytania, oswajając się z nieznanym. Jak jednak przygotować kilkuletnie dziecko do zmian i różnic, których doświadczy na obczyźnie?
Audio
  • Emigracja z dzieckiem - jak przygotować dziecko do zmian związanych z wyjazdem i powrotem do kraju. "Strefa rodzica" w PRD.
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

O długich wyjazdach rodziny za pracą i trudnych powrotach Anna Wójcikiewicz rozmawiała ze swoimi gośćmi – Olgą Trzebiańską, mamą trzech synów z którymi mieszkała w czterech krajach oraz z Aleksandrą Mościcką, ekspertką ds. powrotów i kontaktów z Polonią w Fundacji ”Sto pociech”.

”Strefa rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 21.00 do 23.00.

jo

Zobacz także