X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 23:59
Ideą Akcji jest by dzielić się z innymi, nie tylko darami w postaci żywności, odzieży, zabawek, materiałów papierniczych, środków czystości, ale i talentem, radością, czasem, sercem, jednym słowem życzliwością i zatroskaniem o innych w potrzebie.
Audio
  • 21.11.18 Strefa Rodzica. Akcja "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę"
Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Foto: materiały promocyjne

Słowa „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, kiedy przyjdzie mroźna” usłyszeli po raz pierwszy słuchacze Radia Lublin w październiku 1993 r. Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, jako program Pomocy Dzieciom w okresie przedświątecznym, zrodziła się w moim autorskim programie dla najmłodszych „Jaśkowej Dobranocce”, a przyniosło ją życie.

Z upływem lat z inicjatywy regionalnej przerodziła się w Akcję ogólnopolską. Z roku na rok nasze “pospolite ruszenie” wrażliwych, gorących serc zaczęło zataczać coraz szersze kręgi, powstawało coraz więcej Sztabów, nie tylko na terenie Lubelszczyzny, lecz również Podkarpacia, Mazowsza, Podlasia, Małopolski, Ziemi Łódzkiej, Pomorza, Wielkopolski i Dolnego Śląska.

Najważniejszym wydarzeniem Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę jest Wielka Uliczna Zbiórka Darów zaplanowana na 25.11.2018 r.

Goście audycji: Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji, Anna Bieganowska-Skóra, Przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego PDPZ w Lublinie.

Rozmawiała Agata Puścikowska.

Data emisji: 21.11.2018

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak uczyć dzieci patriotyzmu i postaw obywatelskich?

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 23:59
Jak uwrażliwiać dziecko na kwestie związane z byciem Polakiem, pomóc odkrywać poczucie odpowiedzialności za swój kraj oraz poczucie wspólnoty narodowej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dziecko z Kalkuty. Opowieść o miłości i spełnieniu"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2018 23:59
Scholka to imię niewidomego i autystycznego niemowlęcia z domu Matki Teresy w Kalkucie. Autorka, wówczas też niewidoma, wraz z polskimi zakonnicami zaopiekowała się dziewczynką.
rozwiń zwiń
Zobacz także