X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej - wystartuje w maju

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 10:00
Zbliża się największa impreza promująca czytelnictwo. 10miast, 10 miesięcy, 3 generacje. Zaplanowano interaktywne spotkania z literatami, warsztaty z artystami, happeningi, wystawy, gry i konkursy. Więcej w załączonej audycji.
Audio
  • O działaniach promujących literaturę i jej twórców w projekcie "Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej" (Strefa rodzica/PRD)
Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej
Międzypokoleniowy Festiwal Literatury DziecięcejFoto: mat. promocyjne organizatora

Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej będzie promował wartościową literaturę i jej twórców. Działania skierowane są do dzieci głównie w kontekście rodziny, jako miejsca, w którym wykształcane i utrwalane są nawyki czytelnicze.

Festiwal ma być sposobem na spędzenie czasu z książką i ze sobą nawzajem inspirująco, literacko i rodzinnie. Działania wokół książek mają wspierać rodziców i dziadków w ich rolach, wzmacniając więzi międzypokoleniowe i stanowiąc opozycję dla szybko postępujących zmian technologicznych i społecznych alienacji generacyjnych.
Festiwal startuje w maju i potrwa do grudnia. Obejmie swoim działaniem Warszawę, Radom, Wrocław, Opole, Gdynię, Sopot, Lublin, Zamość, Katowice i Dąbrowę Górniczą. 

Miasta nie przypadkowo zostały połączone w pary. Idea miast partnerskich to kolejne innowacyjne rozwiązanie fundacji, która po raz kolejny przekonuje, że łącząc siły można więcej. To także odpowiedź na potrzeby seniorów, którzy chętnie skorzystają z wydarzeń lokalnych, by dojechać z wnukami do największych miast zwyczajnie brak im siły.

Festiwalowi towarzyszyć będą liczne akcje, w które będzie mógł zaangażować się każdy, bez względu na miejsce zamieszkania.
Więcej o Międzypokoleniowym Festiwalu Literatury Dziecięcej w rozmowie z Agnieszką Karp-Szymańską - dyrektor festiwalu, prezes grupy Czas Dzieci. Audycję prowadziła Joanna Ficińska.

Zapraszamy do wysłuchania załączonej audycji.

"Strefa rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 21.00 do 23.00.

jo


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także