X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Do jakiej szkoły wracają uczniowie?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 16:09
Co czeka nas w najbliższych miesiącach? Czy szkoła odmieni swoje oblicze po pandemii? A także jak wspierać dzieci emocjonalnie w czasach lockdownu? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w audycji "Strefa rodzica" w cyfrowym Polskim Radiu Dzieciom, dziś od 21.00 do 23.00.  
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Phuttharak/shutterstock

Gośćmi dzisiejszej audycji dla dorosłych będą: Wojciech Gawlik z Fundacji Edu-klaster i Katarzyna Cieciura, dyrektorka publicznej szkoły niesamorządowej z Krakowa, a także w drugiej godzinie audycji, o szukaniu kluczy do młodych serc rozmawiać będą: Marta Florkiewicz-Borkowska, nauczycielka roku 2017. Zapraszamy!

Audycja: "Strefa rodzica"
Prowadzi: Marcin Perfuński
Godzina emisji: 21:00
Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

jo

Zobacz więcej na temat: edukacja wychowanie szkoła
Zobacz także

Czytaj także

Wychowanie dziewczynek i chłopców

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2020 23:55
Wychowując dzieci, w oczywisty sposób przekazujemy pewną wizję męskości lub kobiecości, wzorce postaw, zachowań, które za tym stoją. Pojawia się jednak pytanie, czy nie utrwalamy w ten sposób pewnych stereotypów, lub po prostu naszych wyobrażeń na ten temat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak nauka zdalna wpływa na rozwój dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2020 23:35
Długie godziny spędzone przed komputerami nie sprzyjają zdrowiu i samopoczuciu dzieci. Warto poszukać form aktywności, które mogą ten czas w jakiś sposób zrekompensować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak technologia zmienia nasz świat i.. co z tego wynika

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2020 23:55
Rozwoju technologii zdecydowanie przyśpieszył w ciągu ostatnich lat. Automatyzacja i robotyzacja czy technologie związane ze sztuczną inteligencją mają coraz większy wpływ na nasze życie, nawet jeśli mamy wrażenie, że bezpośrednio w tym procesie nie uczestniczymy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wolontariat szkolny

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2020 23:55
Aktywność wolontariacka uczy młodych ludzi szacunku dla innych, bezinteresownej pomocy, kultywowania wartości służących integralnemu rozwojowi człowieka oraz usprawniających funkcjonowanie całego społeczeństwa.
rozwiń zwiń