X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rola rodziców w rozpoznaniu choroby nowotworowej u dzieci

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2021 14:00
W pierwszej części dwugodzinnej audycji, porozmawiamy o onkologii dziecięcej, o tym, jak wiele w procesie rozpoznania choroby zależy od osób z najbliższego otoczenia dziecka. Gościem Polskiego Radia Dzieciom będzie prof. dr hab.n.med Alicja Chybicka, lekarz medycyny, profesor, doktor habilitowany nauk medycznych, prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, kierownik Katedry i Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Solid photos

W drugiej części audycji, po godzinie 22.00. gościem audycji będzie psycholog Marta Chrościcka z którą poszukamy prostych metod nauczenia dzieci wywiązywania się z obowiązków.
Zapraszamy dziś do "Strefy rodzica" w Polskim Radiu Dzieciom od 21.00 do 23.00. 

rehabilitacja.jpg
Prawidłowy rozwój sensoryczny. Jak rodzic może pomóc dziecku?

---> POLSKIEGO RADIA DZIECIOM MOŻESZ SŁUCHAĆ PRZEZ CAŁĄ DOBĘ<---

Audycja: Strefa rodzica
Prowadził: Joanna Ficińska
Data emisji: 11.05.2021
Godzina emisji: 21.00 - 23.00.

Strefa rodzica w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 21.00 do 23.00. Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz więcej na temat: Strefa Rodzica rozwój dziecka
Zobacz także

Czytaj także

Ida Nowakowska autorką podcastów Polskiego Radia Dzieciom - POSŁUCHAJ!

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 08:00
W bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl można już odsłuchać premierowego, autorskiego programu poświęconego ciąży i macierzyństwu. To pierwszy odcinek cyklu, a ich autorką jest Ida Nowakowska - tancerka, aktorka, znana osobowość telewizyjna. Premierowe odcinki cyklu, przygotowane we współpracy z Polskim Radiem Dzieciom, będzie można usłyszeć w każdą środę. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niepełnosprawność nie oznacza wycofania z życia społecznego

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2021 20:54
W zależności od stopnia i rodzaju niepełnosprawności, osoby mogą zmagać się z różnymi trudnościami. Niektórzy będą w stanie zaakceptować swoją sytuację i położenie nieco szybciej, podczas gdy u innych będzie to wymagać więcej czasu. Niemniej jednak, takie osoby jak gość Strefy Rodzica - tiktoker Bartosz Kloch, który od urodzenia porusza się dzięki protezom, starają się dodać otuchy wszystkim tym, którym trudno jest siebie zaakceptować.
rozwiń zwiń