X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Historia zabawek

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2015 07:00
Miś Michaś ma wiele zabawek w swoim pokoju, ale czym bawił się Leszek kiedy był mały?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: luisvilla / photo on flickr

Miś Michaś ma wiele zabawek w swoim pokoju: samochody, klocki, maskotki, grzechotki, ale czym bawił się Leszek kiedy był mały? Czy jego zabawki były takie same jak zabawki Michasia? A czym bawiły się Dzieci w czasach kiedy nie było pluszowych misiów i plastikowych klocków? Kto w ogóle wymyślił zabawki i kiedy to było? Czy na całym świecie Dzieci bawią się takimi samymi zabawkami? O tym wszystkim Leszek i Mis Michaś będą rozmawiać w dzisiejszej audycji. A do dyskusji przyłączy się pani Klara Sielicka z Państwowego Muzeum Etnograficznego, która jak nikt inny zna się na zabawkach ludowych. Słuchajcie nas już o 10:00.

Jak wygląda ukochana zabawka Waszego Dziecka? Jak ma na imię? Numer telefonu do studia: 22 645 20 55. Nasz adres email: dzieci@polskieradio.pl 

Zobacz więcej na temat: dzieci zabawki HISTORIA
Zobacz także