X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2019 12:31
W audycji tropiliśmy dźwięki na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich. Jak brzmi Podhale i jak brzmią górale z innych części świata?
Audio
Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem
Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w ZakopanemFoto: festiwale.zakopane.pl

Festiwal to doskonała okazja na fascynujące spotkanie z bogactwem góralskiej tradycji muzyki, śpiewu, tańca, strojów, rzemiosła i kuchni. Wioska festiwalowa w zakopiańskiej Dolinie Równi Krupowej wypełniła się tańcem, śpiewem i radością. 

Zapraszamy na dźwiękołapanie! Agnieszka Ciecierska.

Dźwięk dobry 1 września 2019 godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy Słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.


Zobacz także

Czytaj także

Dźwięki lasu

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 12:30
Gościem audycji był Marcin z lasu, czyli Marcin Kostrzyński, który w lesie, na bagnach, polach i łąkach spędza większość czasu. Łapie dźwięki i obrazy zwierząt. Obserwuje, nagrywa i fotografuje. Jakie dźwięki i obrazy nagrał za pomocą swoich fotopułapek?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwięki dawnej Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 12:31
Abcug, absztyfikant, parzygnat, aligant, andrus czyli - "Do kogo ta mowa"? . Trzy dni po rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Dźwięk Dobry rozmawiamy o dawnej Warszawie. Jak brzmiała kiedyś Warszawa, o gwarze, jak mówiono, jak brzmiały ulicy i grajkowie uliczni opowiedzą aktorzy z Grupy teatralnej "Warszawiaki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwięki nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2019 12:31
Zapraszamy na łowienie dźwięków z ..przyszłości. 
rozwiń zwiń