X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nauka to potęgi klucz

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2016 14:00
Uniwersytet jest marzeniem wielu uczniów. To tam można zdobyć wykształcenie i rozwijać swoje pasje, a następnie stać się kimś wielkim.
Audio
Wejście główne na kampus Uniwersytetu Warszawskiego
Wejście główne na kampus Uniwersytetu WarszawskiegoFoto: Pixabay.com/Public Domain

Czy wiecie kto założył Uniwersytet Warszawski, zwany wówczas Królewskim? Był nim car Rosji i król Polski Aleksander I Romanow. O historii tej uczelni opowie nam dziś gość Marty Powałowskiej: Robert Gawkowski z Uniwersytetu Warszawskiego, historyk, znawca dziejów i autor książki "Poczet Rektorów Uniwersytetu Warszawskiego".

Czy każdy mógł studiować w Polsce i co ze studiowaniem kiedy nasz kraj nie istniał? O tym dowiecie się w dzisiejszej audycji.


Na audycję "Dawno, dawno temu" już o godz. 15.00 zaprasza Marta Powałowska.


Robert Gawkowski z Uniwersytetu Warszawskiego historyk, znawca dziejów i autor książki "Poczet Rektorów Uniwersytetu Warszawskiego" Robert Gawkowski z Uniwersytetu Warszawskiego historyk, znawca dziejów i autor książki "Poczet Rektorów Uniwersytetu Warszawskiego"
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także