X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak „działa” mydło?

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 08:00
Ojej – Magda podczas zabawy pobrudziła farbami ręce. Nic nie szkodzi – pobiegnie je umyć. Czym? Oczywiście wodą z mydłem.
Audio
Jak działa mydło?

Mydło każdy ma w domu, ale co właściwie sprawia, że mydło myje? Z czego się je produkuje i dlaczego ludzie wymyślili taką ich różnorodność: w kostce w płynie zapachowe, pieniące się lub nie….

Myszka Fela zapyta o to Panią Beatę Posiadły, która wymyśliła własną recepturę do produkcji mydła. Pani Beata jest również założycielkę Akademii Cztery Pory Roku, w której na specjalnych warsztatach każdy może stworzyć własne mydło. Podczas audycji Magda wykona kilka eksperymentów aby dowiedzieć się jak mydło zmienia właściwości wody, oraz poznamy przepis na najlepsze bańki mydlane. Bo kto nie lubi puszczać baniek?


Zapraszamy na audycję "Jak to działa" w każdą sobotę w godzinach 11:00 - 12:00, a szczególnie w sobotę, 27 sierpnia.


Prowadzi: Ewa Gorzelak.

Zobacz także