X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2017 12:00
Edukacja kulinarno-żywieniowa to bardzo ważny element życia młodego człowieka. Fundacja Szkoła na widelcu wraz z partnerami rusza do akcji!
plakat organizatora
plakat organizatoraFoto: materiały promocyjne

W tym roku szkolnym został uruchomiony projekt "Dobrzejemy ze Szkołą na Widelcu", którego ambasadorem jest prezes i założyciel Fundacji Szkoła na Widelcu Grzegorz Łapanowski. Rekrutacja do programu trwa, Zapraszamy na stronę internetową.

Program będzie długofalowym projektem, którego pierwsza edycja w roku 2017/2018 jest skierowana do klas 1-3 szkół podstawowych Celem jest przede wszystkim edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania.

Program został przygotowany we współpracy z dietetykami (Katarzyną Pieczyńską i Ulą Somow), pedagogami i partnerami. W ramach projektu przygotowujemy platformę edukacyjną, z której nauczyciele i rodzice będą mogli pobierać materiały edukacyjne i inspiracje do tego, jak prowadzić działania z zakresu kulinarnej edukacji.

Szkoły, które zgłoszą się do programu otrzymają bezpłatne materiały edukacyjne dla nauczycieli, m.in. scenariusze zajęć i płyty z filmami. W tej edycji programu „Dobrze jemy ze Szkołą na Widelcu” pakiety edukacyjne zostaną wysłane aż do 1000 placówek, a program zrealizuje 110 tys. uczniów.


Akcję poleca: Polskie Radio Dzieciom

Zobacz także