X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Lato z Radiem Festiwal 2018” z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2018 16:00
16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej na dwóch specjalnych scenach, a także strefa rodzinna, muzyczna i strefa relaksu to tylko część atrakcji, jakie przygotowano na „Lato z Radiem Festiwal 2018”. Polskie Radio Dzieciom będzie czekało na swoich słuchaczy z licznymi aktywnościami, grami rodzinnymi i nagrodami. 
Plakat promocyjny wydarzenia Lato z Radiem Festiwal 2019
Plakat promocyjny wydarzenia "Lato z Radiem Festiwal 2019Foto: Polskie Radio

W najbliższy weekend, na gdyńskim Skwerze Kościuszki odbędzie się letnia impreza muzyczna, która zwieńczy tegoroczną trasę ”Lata z Radiem”.

Na scenie ”Polski Top” zaprezentują się: Brodka, Coma, Fisz Emade, Kortez, Ørganek, Smolik / Kev Fox i Krzysztof Zalewski, zaś na drugiej scenie ”Idzie nowe” zagrają: Król, MaJLo, Oxford Drama, Rebeka, Tulia, Barbara Wrońska, xxanaxx i Daria Zawiałow.

Do uczestnictwa w tym projekcie muzycznym Polskie Radio zaprosiło 16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Charakteryzuje ich oryginalność i ambitny repertuar, który można usłyszeć na wszystkich antenach publicznego nadawcy.

Precedensem na polskiej scenie muzycznej jest losowanie kolejności występów artystów, które odbyło się 11 lipca w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. – To absolutna nowość na tego typu festiwalach i dowód na wyjątkowość naszego projektu – mówi Piotr Metz, który objął kierownictwo artystyczne nad Festiwalem, a także poprowadzi to wyjątkowe wydarzenie – razem z innymi dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, wśród których znaleźli się: Anna Gacek, Ula Kaczyńska, Agnieszka Szydłowska oraz Piotr Baron, Marcin Kusy, Marek Niedźwiecki, Damian Sikorski, Piotr Stelmach, Paweł Sztompke, Hirek Wrona i Tomasz Żąda.

Dziennikarze Polskiego Radia ze specjalnego studia festiwalowego będą przekazywać relacje na anteny Jedynki, Trójki, Czwórki i PR24, a portal PolskieRadio.pl przeprowadzi streaming wideo z obu festiwalowych scen.

Więcej informacji na stronie latozradiem.polskieradio.pl 

Dla uczestników festiwalu przygotowano Strefę rodzinną, która działać będzie 25 i 26 sierpnia w Parku Rady Europy w godz. 10-19. W strefie tej znajdą się aktywności (gry i zabawy), angażujące całe rodziny. Część zabaw w tym miejscu będzie przeprowadzona przez Polskie Radio Dzieciom.

W Strefie muzycznej będzie można m.in. kupić wydaną specjalnie z tej okazji festiwalową płytę, na której znajdą się utwory muzyków biorących udział w tym wydarzeniu.

W Strefie relaksu umiejscowionej na plaży, będzie można pograć w gry i zabawy oraz posłuchać muzyki granej przez DJ’a.  

"Lato z Radiem Festiwal" odbędzie się 25 i 26 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Impreza ma charakter otwarty, wstęp wolny.

Zobacz więcej na temat: POLSKIE RADIO DZIECIOM wakacje
Zobacz także