X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Tuwim, Brzechwa, Mozart I… beatbox bohaterami kolejnego "Piegowatego Koncertu"

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018 13:59
„Brzechwa z Tuwimem stają na głowie, czyli poeci we własnej osobie!” – to tytuł kolejnego jesiennego „Piegowatego koncertu”, który miał miejsce w niedzielę 4 listopada w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Tym razem dziennikarka radiowej Trójki Katarzyna Stoparczyk i jej goście oraz Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Michała Klauzy nie tylko grali, śpiewali i tańczyli, ale również uczyli widzów, jak zostać beatboxerem.
Audio
  • 02.10.18 Rozmowa Darii Druzgały z Katarzyną Stoparczyk
Zapraszamy na Piegowate koncerty  w studiu Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego
Zapraszamy na "Piegowate koncerty" w studiu Polskiego Radia im. W. LutosławskiegoFoto: Polskie Radio

"Piegowate koncerty" to unikatowe muzyczne spotkania dla dzieci, podczas których młodzi melomani mają możliwość wysłuchania muzyki klasycznej w interpretacji jednej z najlepszych symfonicznych orkiestr w kraju – Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Michała Klauzy. Reżyserem koncertów jest Katarzyna Stoparczyk, a skierowane są one do dzieci, ich rodziców oraz babć i dziadków.

W niedzielę 4 listopada w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbył się czwarty już "Piegowaty koncert" w tym sezonie. 

W muzycznym programie spotkania znalazły się następujące kompozycje: Wolfgang Amadeus Mozart – Wesele Figara  (fragment uwertury) oraz Symfonia D-dur nr 38 KV 504 (fragmenty), Witold Lutosławski – Mała Suita (Fujarka, Hurra polka, Lasowiak), Pablo Sarasate – Introdukcja i Tarantella.

Wykonawcy: Polska Orkiestra Radiowa oraz Nazar Płyska (lat 14) – skrzypce, Patryk Matela – beatbox, Młodzi Poeci (Asystenci) – Kasia Potrykus Wincza, Ala Warchocka i Krzyś Tymiński. Prowadzenie – Katarzyna Stoparczyk.

Organizatorem cyklu koncertów jest Polskie Radio S.A.


LOTOS KGHM
reklama


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także