X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Po uśmiech Marysi" w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018 15:15
Marysi pomagali nie tylko słuchacze i pracownicy Polskiego Radia ale i dzieci - przysyłając swoje rysunki były razem z chorą dziewczynką, wspierały ją tak, jak mogły.
Prace słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom
Prace słuchaczy Polskiego Radia DzieciomFoto: Polskie Radio Dzieciom

Rodzice Marysi chcąc ratować życie swojego dziecka, zdecydowali się na eksperymentalne leczenie za granicą. Dzieki pomocy przyjaciół, słuchaczy, pracowników i współpracaowników Polskiego Radia udało się zebrać kwotę potrzebną na leczenie.

Pracownicy, współpracownicy, przyjaciele i słuchacze Polskiego Radia uzbierali łącznie 887 tysięcy 993 złote i 83 grosze na pomoc dla ciężko chorej Marysi - córki jednego z pracowników Radia. Taki jest bilans na wtorek (02.10).
Na tę kwotę składają się: SMS-y, wpłaty online za pośrednictwem skarbonki Polskiego Radia i przelewy na konto. Końcowa, ostateczna suma zostanie podana po uzyskaniu wszystkich wpłat z licytacji oraz podsumowaniu akcji przez Fundację Siepomaga.

5-letnia Marysia ma guza mózgu. Pieniądze, zbierane od 28 września, będą przeznaczone na leczenie, na zabezpieczenie kolejnych jego etapów, zastosowanie dodatkowych leków, gdyby były konieczne, a także pokrycia kosztów pobytu i przejazdu na leczenie za granicą.

Marysia odwiedziła nasze studio gdzie dostała wielką paczkę pełną pięknych, kolorowych prac!

Polskie Radio Dzieciom


Zobacz więcej na temat: dzieci
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także