X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Kokosza, grosz do grosza!" - oszczędzamy na marzenia!

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 17:01
W jaki sposób uzbierać pieniądze na wymarzoną grę lub rower? Program edukacyjny „Kokosza, grosz do grosza!” nauczy dzieci oszczędzania i mądrego gospodarowania finansami.
Audio
  • 25.03. Goście: Konrad Domagała, koordynator projektu oraz Sebastian Stodolak, publicysta DGP
Kokosza, grosz do grosza rusza już 14 marca.
"Kokosza, grosz do grosza!" rusza już 14 marca. Foto: mat. promocyjne

Zarządzanie własnym budżetem to odpowiedzialne zadanie. Powinniśmy się tego uczyć od najmłodszych lat. Niestety, ten temat nie jest wystarczająco zgłębiany na zajęciach szkolnych. Brakuje także inicjatyw pozaszkolnych, które pozwoliłyby dzieciom poszerzać wiedzę z tego zakresu. Dlatego właśnie powstała "Kokosza".

Skąd się biorą pieniądze? Jak wygląda miesięczny budżet przeciętnej rodziny oraz czym są oszczędności? - te zagadnienia nie będą już tajemnicą dla uczniów, biorących udział w projekcie.

"Kokosza, grosz do grosza!" poprzez gry i zabawy pozwoli dzieciom w prosty sposób przyswoić wiedzę związaną z finansami. Program uczy także, w jaki sposób być bardziej gospodarnym i jak efektywnie pomnażać zaoszczędzone pieniądze. Dzięki tej wiedzy, młodzi ludzie dowiedzą się, w jaki sposób mogą realizować swoje marzenia.

Projekt rozpoczął się 14 marca. Zajęcia w ramach programu odbędą się do 15 maja. W tym czasie w każdej z klas nauczyciele przeprowadzą 3-5 zajęć dotyczących oszczędzania.


. .


Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym projektu.

Zobacz więcej na temat: dzieci edukacja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także