X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

XV Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 11:00
Już po raz 15. odbędą się Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej. Są one doskonałą okazją, żeby w czasie wakacji, w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki dziedzin artystycznych, biorąc udział w następujących warsztatach: chóralnych, indywidualnej emisji głosu, bębniarskich, instrumentalnych, autoprezentacji, fotograficznych, kostiumowych i plastycznych.
Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2018
Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2018Foto: Fundacja Agaty Steczkowskiej

Zajęcia prowadzone są według autorskich programów łamiących stereotyp mozolnej nauki we szkole. Proponują w zamian pełne radości, twórcze działanie.


Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2018 Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2018

Warsztaty to miejsce i czas dla tych, którzy poznali już swoje talenty, jak i dla tych, którzy wciąż nie są świadomi własnych zdolności artystycznych. Wszyscy poszukują na swojej drodze odpowiedniej osoby – Mistrza, który mógłby podzielić się doświadczeniem i zachęcić do działania.

Ukoronowaniem pracy warsztatowej jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, które odbędzie się w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, podczas którego wszyscy uczestnicy, pokonując tremę, prezentują swoje osiągnięcia.


Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2018 Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2018

Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2019 - Plakat Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej 2019 - Plakat

Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Przez 10 dni, pośród Mistrzów w wyjątkowej atmosferze doświadczyć można „innego świata” otwierającego przestrzeń nieodkrytych talentów
i pasji.

Termin: 30.06. – 09.07.2019.
Miejsce: Hotel Artis Loft w Radziejowicach k. Warszawy. 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Agaty Steczkowskiej, która po raz 15. zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach.

Szczegóły i zapisy na: https://agatasteczkowska.com/warsztaty2019/

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym tego wydarzenia.

jo

Zobacz więcej na temat: Agata Steczkowska
Zobacz także