X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Filmowe czytanki z Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 10:00
Filmowe czytanki to cykl spotkań z filmem i książką, dla maluszków, tych starszych i całkiem dorosłych. Dwa razy w miesiącu odbywają się tematyczne spotkania z książka i projekcje filmowe dla dzieci i dorosłych. Najbliższe spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 października.
Filmowe czytanki 13.10.2019, Kino Atlantic
Filmowe czytanki 13.10.2019, Kino AtlanticFoto: mat. pras.

Podczas ”Filmowych czytanek" zapraszamy do wspólnej, rodzinnej zabawy. Spotkaniom towarzyszą warsztaty, prezentacje, projekcje, rozmowy i wiele innych niespodzianek! Stałym punktem programu są goście: autorzy książek Naszej Księgarni, a także ilustratorzy.
Wydarzenia te łączą zabawę z edukacją, czytanie z filmem, animacje, gry planszowe z zagadkami, malowanie ze śpiewaniem i gotowanie ze sklejaniem.
Zajęcia warsztatowe oraz animacje prowadzą ”Mysie Harce".

Można przyjść na same warsztaty lub zajęcia, a także tylko na sam film! Najlepiej jednak połączyć przyjemne z przyjemnym czyli zajęcia warsztatowe, czytanie i film!

Spotkania to także okazja do kupienia książki i zdobycia autografów zaproszonych gości specjalnych. Wśród nich spotkać można dziennikarzy Polskiego Radia Dzieciom.

Plan najbliższych spotkań:

13.10.2019 godz. 11.00 Kino Atlantic
Książka: "Mały atlas zwierzaków Ewy i Pawła Pawlaków”
Fragmenty książki przeczyta aktorka Sandra Herbich-Staniszewska.
Warsztaty: Mysie Harce
Projekcja filmu "Mali Giganci" 3D (BBC)

17.11.2019 godz. 11.00 ”Doktor Dolittle i jego zwierzęta” (z całkiem nowymi ilustracjami) czyta Julia Konarska
projekcja "Król Lew" 

1.12.2019 godz. 11.00  "Idą święta” czyta Igor Kolanuas,
projekcja "Kraina lodu”


Organizatorem ”Filmowych czytanek” jest Kino Atlantic i Wydawnictwo Nasza Księgarnia.
Gospodarzem wydarzenia jest Artur Wolski.

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowa. To przestrzeń dla dzieci i dorosłych. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

W ramówce stacji znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci oraz  pasmo wieczorne kierowane do osób dorosłych - kompendium wiedzy w zakresie wychowania, kultury i sztuki.
Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.
Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność. Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Biorąc pod uwagę fakt, iż radio towarzyszy nam na każdym kroku (samochód/ przedszkole/ praca), jest to ogromny potencjał do kształtowania postaw i przekazywania wartości, które są bezcenne, zwłaszcza dla dzieci.

Polskie Radio Dzieciom ma swoją stronę internetową www.polskieradiodzieciom.pl, profil na Facebooku https://www.facebook.com/radiodzieciom/ oraz konto na Instagramie.
Tam można znaleźć więcej informacji o aktywnościach antenowych i poza antenowych.

jo

Zobacz także