X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Oscary.polskieradio.pl – poznaj serwis specjalny Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2020 12:15
Z okazji najsłynniejszego filmowego wydarzenia roku, dziennikarze Polskiego Radia uruchomili serwis poświęcony Oscarom – nagrodom przyznawanym przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej.
oscary.polskieradio.pl - nowy serwis Polskiego Radia. Luty 2020.
oscary.polskieradio.pl - nowy serwis Polskiego Radia. Luty 2020.Foto: Polskie Radio

Pod adresem oscary.polskieradio.pl w jednym miejscu znajdują się zarówno informacje o polskim kandydacie do Oscara – filmie "Boże Ciało" Jana Komasy, jak i opisy wszystkich nominowanych do nagrody filmów i twórców. Ponadto filmy wideo z wypowiedziami ekspertów o oscarowych faworytach, czerwonym dywanie oraz modzie na "eko" i "wege" w czasie Gali rozdania Oscarów 2020.

Na oscary.polskieradio.pl można przeczytać przepis na oscarowy hit, historię statuetki, najsłynniejsze oscarowe wpadki i rekordy oraz dowiedzieć się, ile można zarobić na Oscarach. Przedstawione zostały także sylwetki polskich laureatów Oscara.

W serwisie na bieżąco publikowane są korespondencje i wywiady prosto z Hollywood, przygotowane przez wysłannika Polskiego Radia, Marka Wałkuskiego.

Na szczególne polecenie zasługują materiały wideo, w tym wypowiedzi krytyków filmowych. Michał Chudoliński dowodzi dlaczego "Joker" nie powinien dostać Oscara oraz kogo zdecydowanie brak w tegorocznej odsłonie nagród Akademii. Z kolei Łukasz Muszyński docenia film "Parasite" i przekonuje, że kino się zmienia oraz mówi wprost, kto zdobywa uznanie tłumów, i rządzi masową wyobraźnią. Krytyk zdradza, który film "wywąchał" czas i oddał nastroje społeczne oraz co zagraża wielkim wytwórniom filmowym.

Do kogo trafi Oscar za muzykę typują Mariusz Gradowski, dziennikarz Programu 2 Polskiego Radia oraz Agnieszka Kucińska, dziennikarka muzyczna "Glamour", podając jednocześnie przepis na oscarowy hit. Karla Gruszecka, szefowa Działu Mody magazynu "Vogue", opowiada, co jest ważniejsze: sama ceremonia czy stroje gwiazd, a nad tegorocznym oscarowym menu zachwyca się Paulina Górska, ekoaktywistka. Serwis zamykają informacje o Oscarach, które znalazły się na antenach Polskiego Radia.

Wszystkich zainteresowanych ceremonią oscarową zapraszamy do odwiedzania radiowego serwisu. 92. gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego. Polskie Radio będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia z Los Angeles, a w czasie oscarowej nocy w serwisie opublikowana zostanie relacja live z wydarzenia.

Zapraszamy na oscary.polskieradio.pl


jo

Zobacz więcej na temat: strona internetowa
Zobacz także

Czytaj także

Bajki i słuchowiska na nowej stronie Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 10:00
Na ruchomej gałęzi, poruszanej podmuchem wiatru, wśród spadających powolnie liści, siedzi ptak słuchający radia. Takim widokiem witany będzie każdy użytkownik strony internetowej Polskiego Radia Dzieciom, która zmienia swój wygląd. Ta całodobowa stacja radiowa ma na swojej stronie kilkaset bajek i słuchowisk, ale także obszerny katalog audycji i artykułów dla dorosłych. Na nowej stronie znalezienie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń