X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ogłaszamy wyniki plebiscytu "Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 00:04
Do redakcji Polskiego Radia Dzieciom spłynęło mnóstwo przepięknych prac. Ich autorami są dzieci w wieku od 3-10 lat. Wiele prac pokazało o jakich wakacjach dzieci marzą. Wakacje marzeń to te spędzane u babci na wsi, dla innych u cioci w Barcelonie, dla odważnych z piratami na morzach świata. Plebiscyt ten dał szansę, aby te spełnione i jeszcze do spełnienia wakacyjne marzenia namalować. Poniżej prezentujemy zwycięskie prace. Dziękujemy za tak liczny udział w plebiscycie Polskiego Radia Dzieciom!
Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom, praca laureatki Magdaleny Feluś 7 lat
"Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom", praca laureatki Magdaleny Feluś 7 latFoto: Magdalena Feluś 7 lat.jpg
- Wierzymy, że większość dzieci, mimo pandemii, spędzi wakacje 2020 w najlepszym dla siebie towarzystwie i otoczeniu, że to właśnie będą dla nich wakacje marzeń  - mówiła Martyna Chuderska, dziennikarka prowadząca m.in. "Poranek" w Polskim Radiu Dzieciom, ogłaszając plebiscyt "Wakacje marzeń...". - Ale wiemy też, że tego lata rodzice nie zawsze będą mogli zrealizować plany, jakie mieli dla swoich pociech na ten czas. Dlatego proponujemy śmiałą wyprawę w świat marzeń! A te nie mają żadnych ograniczeń - ani pandemia, ani inne okoliczności ich nie zatrzymają.
Dzieci wiedzą o tym najlepiej, dlatego zachęcamy do malowania, rysowania, wyklejania i wysyłania do nas, będziemy cieszyć się nadesłanymi pracami na stronie Polskiego Radia Dzieciom, a najlepsze nagrodzimy - zapowiadała członkini komisji konkursu.   

  Aby dziecko mogło wziąć w nim udział, należało przesłać skan albo zdjęcie samodzielnie przez młodego marzyciela wykonanej pracy plastycznej na adres konkurs.dzieci@polskieradio.pl.

Technika wykonania pracy była dowolna. Zdjęcie albo skan rysunku można było przesyłać do 26 lipca.

Laureatami plebiscytu "Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom" są:

- Jagoda Tolak 6 lat
- Joanna Róg 7 lat
- Leon Mądrzycki 7 lat
- Magda Feluś 7 lat
- Milena Chodorowska 6 lat

Nagroda specjalna w postaci latawca trafi do Mileny Chodorowskiej. Krótki opis jej pracy:
"Praca Milenki Chodorowskiej, która chciałaby spędzić swoje wakacje marzeń na innej planecie. Kosmici są tam różni tak jak różni są ludzie. Kosmici mieszkają  w namiotach, tęcza na planecie jest kwadratowa, trawa rośnie do góry nogami i jest niebieska. Rosną tam różne dziwne kolorowe kwiatki".

Gratulujemy zwycięzcom!

**

Regulamin:

Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom - regulamin.pdf

***

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

jo

Zobacz także