X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Rozmowa z Karoliną Olszewską - zwyciężczyni tanecznego show

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2021 23:05
Karolina Olszewska to zwyciężczyni pierwszej edycji tanecznego show emitowanego przez Telewizję Polską. W rozmowie z Polskim Radiem Dzieciom młoda tancerka opowiedziała o swoich emocjach związanych z wygraną, dalszych planach, a także o tym, co dał jej udział w programie "You Can Dance".
Na zdjęciu Karolina Olszewska - zwyciężczyni YCD
Na zdjęciu Karolina Olszewska - zwyciężczyni YCDFoto: PR

Polskie Radio Dzieciom z wielkim uznaniem przygląda się młodym talentom. Śmiało można powiedzieć, że uczestnicy konkursów, takich jak "You Can Dance" to wschodzące gwiazdy. Stacja nie tylko im kibicuje, ale też stara się przybliżyć ich sylwetki słuchaczom Polskiego Radia Dzieciom. Przygotowanie każdego z występów wymaga pracy, a sam występ - nie lada odwagi. Inaczej na pewne bodźce reaguje się przecież w wieku dziecięcym. Udział w takim konkursie to jednocześnie dobra zabawa i masa pozytywnych wspomnień. Przede wszystkim jest to jednak możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością i poddanie się ocenie jurorów.

Jakie emocje towarzyszą uczestnikom podczas tak dużych występów, jak w "You Can Dance"? Na to, a także na wiele innych pytań odpowiedziała Karolina Olszewska, zwyciężczyni pierwszej edycji "You Can Dance" w rozmowie z dziennikarką Polskiego Radia Dzieciom, Martą Powałowską.
Poniżej prezentujemy fragment rozmowy z Karoliną Olszewską tuż po ogłoszeniu werdyktu.

Marta Powałowska: Jak to jest, kiedy spełniają się Twoje marzenia?
Karolina Olszewska: Cudowne uczucie, naprawdę bardzo się cieszę. Jeszcze to do mnie nie dotarło.
M.P.: Jeśli spełniło się jedno z Twoich marzeń, to co z kolejnymi? Jest jakaś taneczna lista Twoich marzeń, czy musisz się teraz nad tym poważnie zastanowić?
K.O.: Jest, jest. Na pewno bardzo chciałabym w przyszłości polecieć do Los Angeles i tam potańczyć, dalej się rozwijać na różnych scenach świata.

Skąd w życiu Karoliny wziął się taniec, kiedy zaczęła tańczyć i jaki jest jej ulubiony styl? A co ma do powiedzenia rówieśnikom, którzy również chcieliby spróbować swoich sił w tańcu? Posłuchajcie rozmowy Marty Pawłowskiej ze zwyciężczynią pierwszej edycji "You Can Dance" w Polskim Radiu Dzieciom.

Posłuchaj
04:08 [i] YCD Karolina Olszewska.mp3 Rozmowa z Karoliną Olszewską

Relację z pierwszej edycji tanecznego show usłyszeć można było w audycji "Popołudnik" (29.11) w Polskim Radiu Dzieciom. 

Posłuchaj
04:45 [i] YCD - jurorzy.mp3 Marta Powałowska w rozmowie z jurorami YCD

 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz więcej na temat: radio bez reklam
Zobacz także