X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

„Limonki” i „Mandarynki” obchodzą Światowy Dzień Radia

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 10:00
Co roku 13 lutego obchodzony jest „Światowy Dzień Radia”. W związku z tym „Limonki” i „Mandarynki” z PS nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku, postanowiły wspólnie uczcić to święto.
Limonki i Mandarynki obchodzą Światowy Dzień Radia
Foto: PS nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku

Piątek, 12 lutego, upłynął więc przy dźwiękach POLSKIEGO RADIA DZIECIOM. Już od rana można było usłyszeć w „Poranku” wesołe piosenki, które znają wszystkie przedszkolaki. Dowiedzieliśmy się, co oznacza przysłowie „Pracowity jak mrówka”, „Silny jak lew”, „Mądry jak sowa”. Czterolatki w cyklu „Od słowa do słowa i będzie rozmowa” wysłuchały audycji, zatytułowanej „Miłość”. Dowiedziały się, co oznacza słowo, którym nazywamy to uczucie i co znaczyło kiedyś. Rozmawialiśmy na temat tego, w jaki sposób możemy okazywać sobie uczucia. Nie zabrakło też zabaw muzyczno–ruchowych przy radiowych piosenkach i wspólnych tańców. Dzieci otrzymały od osoby prowadzącej audycję specjalne zadanie. Zainspirowane słuchowiskiem, wykonały prace plastyczne - „Walentynkowe kwiaty”.

              
                                                                   
Zobacz także