X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Austria

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2015 12:00
Magda i Sergiusz Pinkwart - dziennikarze, publicyści, podróżnicy - zapraszają naszych słuchaczy do coniedzielnej audycji „Dziecko w drodze”.
Audio
  • 14.06.2015 Austria (Dziecko w drodze/Polskie Radio Dzieciom)
Austria
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Magda i Sergiusz Pinkwart - dziennikarze, publicyści, podróżnicy - zapraszają naszych słuchaczy do coniedzielnej audycji „Dziecko w drodze”. Ich ciekawe i nierzadko zabawne opowieści o podróżach, odbywanych wraz z synkiem Wilhelmem (nazywanym pieszczotliwie Chruczkiem) przekonają Państwa, że rodzinne wyprawy mają mnóstwo uroku, i że dziecko nie musi przeszkadzać w eksploracji ciekawych miejsc i regionów, również zagranicznych. Dziś po 21:00 podzielą się doświadczeniami z podróży po pięknych, malowniczych zakątkach Austrii. Zapraszamy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także