X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Narty w krainie dinozaurów!

Disneyland, Legoland, a może Jurapark w Bałtowie, w Górach Świętokrzyskich? To rozrywka na europejskim poziomie.
Foto: pixabay.comdomena publiczna
Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Bałtów, to wieś położona 12 kilometrów od Ostrowca Świętokrzyskiego, przez którą płynie rzeka Kamienna. Dawny majątek rodziny Druckich-Lubeckich, to dziś jedno z najciekawszych miejsc na mapie Polski i raj dla rodzin z dziećmi. Oprócz Parku Dinozaurów i znajdujących się tam prehistorycznych stworów, odtworzonych z niemal chirurgiczną dokładnością, zima w Bałtowie kusi i przyciąga miłośników białego szaleństwa - Stacją Narciarską „Szwajcaria Bałtowska”.

Ośrodek narciarski z wyciągiem krzesełkowym, 2 wyciągami orczykowymi, 2 wyciągami dla dzieci i 6 trasami o łącznej długości ok. 4 km, dostosowane do różnych umiejętności. Nie będę się tu więc nudzić zarówno wytrawni narciarze, jak i maluchy, dla których przygotowano „ośle łączki”.

Do tego dochodzi cała infrastruktura stacji narciarskiej: hotele, góralskie karczmy (w końcu to Góry Świętokrzyskie), Wioska Świętego Mikołaja. Jeśli zatrzymamy się tam na dłużej, warto zajrzeć do Parku Królowej Śniegu, Snowparku dla snowboardzistów, zwierzyńca, który można zobaczyć jadąc saniami, a także oceanarium, Sabathówki, kina 5D i mnóstwa innych atrakcji. W najbliższym programie „Dziecko w drodze”, ocenimy atrakcje zimowe Bałtowa i opowiemy, jak się tam bawią dzieci.

 

O audycji: "Dziecko w drodze" to barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Prowadzą: Magda i Sergiusz Pinkwartowie.

Zapraszamy na audycję "Dziecko w drodze" w niedzielę, w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w niedzielę, 24 stycznia!

 

Playlista