X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Cypr

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2019 21:00
Magda i Sergiusz Pinkwartowie w audycji Dziecko w Drodze opowiedzą o rodzinnej podróży na Cypr. Wyspę Afrodyty zwiedzali wraz z pięcioletnim Wilim i 4-miesięczną Larą. A Cypr jest jednym z tych miejsc, dokąd koniecznie się trzeba wybrać z dziećmi. Jest tam mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, a mieszkańcy Cypru uwielbiają turystów z dzieciakami. Co tam zobaczyć i jak zaplanować podróż?
Audio
Cypr
CyprFoto: Sergiusz Pinkwart

Cypr 

Dziecko w drodze 2 marca godz. 21:00

-

Barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.


Zobacz także

Czytaj także

Hollywood

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 21:00
Rozdanie Oscarów – najważniejszych nagród przemysłu filmowego - to święto kina. Magda i Sergiusz Pinkwart czyli ekipa Dziecka w drodze zabiorą nas do Hollywood. Poznamy najciekawsze miejsca, parki rozrywki, dowiemy się co i gdzie jeść, gdzie zamieszkać i co wartego uwagi jest znanym z filmów Mieście Aniołów – Los Angeles.
rozwiń zwiń