X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Budujemy domy i inne budynki

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 13:00
Dziś Podwieczorek na placu budowy.
Audio
  • 07.10.2015 Budujemy domy i inne budynki (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)

Dziś Podwieczorek na placu budowy. Filip i Leopold wraz z dzisiejszym gościem, będą rozmawiać o tym jak powstają niektóre budowle. Sprawdzimy jakie materiały były używane do budowy dawniej, a jakich używa się dzisiaj. Kiedy wzniesiono pierwsze wieżowce i jak buduje się duże obiekty, na przykład stadion sportowy? "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" już od 16.00.

Może nasi najmłodsi Słuchacze zechcą podzielić się z nami swoimi budowlami z klocków? :) Drodzy Rodzice, wysyłajcie zdjęcia w komentarzach do postu na naszym radiowym fun page’u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom :)

Zobacz także