Polskie Radio Dzieciom

W irlandzkim klimacie

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 06:00
To kraj czterolistnej koniczyny, tradycji związanej ze świętem św. Patryka i pięknej muzyki. Zapraszamy na Wyspę!
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 17 marca godz. 18:00
W irlandzkim klimacie
Foto: Flickr/Giuseppe Milo
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Zielona Wyspa, jak często określana jest Irlandia, słynie z pięknych krajobrazów, wspaniałych zabytków, zamiłowania jej rodaków do opowiadania legend oraz przywiązania do muzycznej tradycji.

Więcej o kulturze Irlandii i panujących tam zwyczajach, dowiecie się w Podwieczorku Filipa i Leopolda. Gościem specjalnym naszej audycji będzie Marek Pawłowski, pilot wycieczek i agent turystyczny, który bardzo dużo wie tradycjach na Wyspie.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w piątek 17 marca.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak