Polskie Radio Dzieciom

Dzień nauki o gwiazdach

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2017 06:00
W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przypada również Międzynarodowy Dzień Astrologii. Filip i Leopold opowiedzą więc wszystkim Słuchaczom na czym polega ta dziedzina nauki. 
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 20 marca godz. 18:00
Rzeźby z chińskim zodiakiem na sklepieniu bramy do świątyni Kushida w Fukuoce
Rzeźby z chińskim zodiakiem na sklepieniu bramy do świątyni Kushida w FukuoceFoto: Wikimedia.Commons/Jakub Hałun
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Wiele o naszym życiu można przeczytać w horoskopach, które powstają na  podstawie ułożenia planet. Jak wiele z tego jest prawdą? Czy patrząc w niebo można odczytać swoją przyszłość?

Są osoby, które specjalizują się właśnie w tym zakresie. Dziś zagłębimy się we wróżbiarstwo i zobaczymy czy na podstawie gwiazd można poznać swoją przyszłość? Jak działa astrologia i co ma coś wspólnego z życiem człowieka i nauką?


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w poniedziałek 20 marca.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak