Polskie Radio Dzieciom

Sławne ulice

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 06:03
Wybierzemy się dziś na spacer po najbardziej znanych ulicach na świecie. Dokąd zaprowadzą nas Filip i Leopold?
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 19 września godz. 18:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Zgiełk, dzwonki tramwajów, okrzyki dzieci sprzedających gazety, ludzie śpieszący się do swoich obowiązków i tacy, którzy cieszą się wolnym czasem. To wszystko możemy znaleźć na ulicy. Poznajmy te najsłynniejsze.

Z czego słynie Brodway - najdłuższa ulica świata? Gdzie ruch i handel nie zamierają ani na chwilę i tłok panuje przez całą dobę? Którą ulicę nazywa się "ulicą wielkich pieniędzy", a która kojarzona jest z beztroską i dobrą zabawą?

Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie we wtorek 19 września.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak