Polskie Radio Dzieciom

Z lotu ptaka

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2017 06:03
Dziś zajrzymy do ptasiego słownika, posłuchamy śpiewu słowika, dowiemy się, co robi kukułka i porozmawiamy o ptasich spółkach!
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 26 września godz. 18:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/domena publiczna
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Kto z przedstawicieli podniebnego świata słynie z kolekcjonowania świecidełek, kto odlatuje na zimę i kto jest najbardziej inteligentny?

Podobno ptaki widzą świat inaczej niż my, ludzie. Ich świat jest bardziej kolorowy. Nic dziwnego któż nie chciałby latać jak ptak… Przenieśmy się zatem do świata tych zwierząt i poznamy ich najbardziej osobliwe i zaskakujące zachowania.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie we wtorek 26 września.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak