Polskie Radio Dzieciom

Biało-czerwono-zieloni

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 06:03
Barwy zielone, białe i czerwone, kojarzą się wielu kibicom z klubem Legii. Dziś dowiemy się o nim wielu fascynujących historii.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 3 października godz. 18:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Wikimedia/Petey21
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Legia to zespół piłkarski, którego historia sięga piłkarskiej drużyny Legionowej, powołanej w 1916 r. Od tamtej pory przeżywała swoje wzloty i upadki, kształciła setki zdolnych piłkarzy i przyciągała na mecze miliony kibiców. Dziś razem z Filipem i Leopoldem przyjrzymy się jednemu z najlepszych polskich klubów piłkarskich.

Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie we wtorek 3 października.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak