Polskie Radio Dzieciom

Zaczarowane listy

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2017 06:03
Pocztówki, odkrytki, kartki i listy - zastąpiły je obecnie maile, telefony czy komunikatory internetowe, warto przypomnieć jednak magię korespondencji listowej.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 9 października godz. 18:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Andrys
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Czy dostaliście jakieś pocztówki i listy z wakacji, albo życzenia w których rodzina i bliscy, życzyli Wam dużo zdrowia i radości? A może zbliża się jakiś ważny dzień, kiedy można wysłać do kogoś taką korespondencję?

Dziś poczta, listy i znaczki to już powoli zapominana forma kontaktu, ponieważ najłatwiej jest zadzwonić lub złożyć życzenia osobiście. Okryjemy jej magię razem  z dyrektor Biura Filatelistyki Poczty Polskiej Ewą Anną Zych.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w poniedziałek 9 października.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak