Polskie Radio Dzieciom

Grzegorz Kasdepke i Detektyw Pozytywka

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2017 06:03
Jego przygody uczą logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Tym razem gościem Filipa i Leopolda będzie Grzegorz Kasdepke, który opowie nam o kolejnych przygodach pewnego wyjątkowego detektywa.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 10 października godz. 18:00
Grzegorz Kasdepke
Grzegorz KasdepkeFoto: Wojciech Kusiński/PR
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Bohaterowie pisanych przez niego historii rozgościli się w biblioteczkach setek polskich domów, zawojowali szkolne podręczniki. Niemalże każda książka, która wychodzi spod jego pióra, staje się bestsellerem.

Kim jest Grzegorz Kasdepke, czy od zawsze marzył o tym aby zostać pisarzem, jakie historie dla dzieci czekają w jego głowie na publikacje i czy sam lubi czytać? Przy okazji poznamy kilka sekretów związanych z najnowszą książką o Detektywie Pozytywce. 


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie we wtorek 10 października.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak