Polskie Radio Dzieciom

Świat Terry'ego Pratchetta

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 06:03
Sir Terry Pratchett był bardzo utalentowanym pisarzem, który na zawsze odcisnął swój ślad w sercach milionów czytelników na całym świecie. Prznieśmy się dziś do świata jego fantazji.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 20 października godz. 18:00
Terry Pratchett
Terry PratchettFoto: Myrmi/Wikimedia/CC
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Tu nie ma rzeczy niemożliwych i chociaż wiadomo, że jego historie to fikcja, to jednak pochłaniają one czytelnika na wiele godzin i przenoszą do zupełnie absurdalnej rzeczywistości.

Terry Pratchett najbardziej zapamiętany został jako autor cyklu Świata Dysku, Trylogii Johnny’ego Maxwella oraz Trylogii Nomów. Sprzedał miliony książek, a jego fantastyczne wizje do tej pory cieszą się wielką popularnością. Dlaczego warto poznać literaturę Pratchetta, od czego zacząć czytanie i na czym polega jego fenomen? Dziś opowie nam o tym gość Filipa i Leopolda pani Agnieszka Juszczak.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w piątek 20 października.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także