Polskie Radio Dzieciom

Kolorowe czasopisma

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 06:02
Czy w czasach, kiedy internet jest najszybszym i najbardziej różnorodnym źródłem informacji, warto kupować i czytać gazety?
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 5 grudnia godz. 18:00
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Andrys/pixabay
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.html

Chociaż prasa nie jest już tak popularna, jak jeszcze kilka lat temu, to żadne elektroniczne i interaktywne rozrywki nie zastąpią zapachu świeżej farby drukarskiej i kolorowych szeleszczących kartek w czasopismach.
Dziś Filip i Leopold opowiedzą Wam trochę o prasie drukowanej. Czy warto czytać gazety i jakie korzyści może to przynieść?


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie we wtorek 5 grudnia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także