X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Mikołajowe ciekawostki

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 06:00
Czy we wszystkich krajach prezenty roznosi Mikołaj, czy może ktoś inny i gdzie zostawia je dzieciom? Pytań o św. Mikołaja jest dużo, na wiele z nich poszukają odpowiedzi Filip i Leopold.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 6 grudnia godz. 18:00
Mikołaje już gotowe
Mikołaje już gotoweFoto: pixabay/domena publiczna
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.html

Obecny wizerunek św. Mikołaja zawdzięczamy niestety komercyjnej firmie, która w ten sposób chciała odnieść sukces. Jednak pomysł hojnego świętego przyjął się na dobre na całym świecie i funkcjonuje od prawie 200 lat.

Czy wiecie ilu dzieciom na świecie Mikołaj musi rozdać prezenty i czy rzeczywiście ma na to tylko 24 godziny? Jakie imiona ma Mikołaj w różnych krajach? Skąd wziął się renifer Rudolf Czerwononosy i jaka jest historia piosenki Jingle Bells? Słuchajcie dzisiejszego mikołajkowego wydnia Podwieczorku z Filipem i Leopoldem!


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w środę 6 grudnia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także