X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W świecie nauki i literatury

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2018 06:06
Futurolog, wizjoner i filozof – kto to taki? Dziś w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem opowiemy, kim był Stanisław Lem – polski mistrz science fiction.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 29 stycznia godz. 18:00
Solaris (2002, Steven Soderbergh, Twentieth Century Fox Film Corporation)
Solaris (2002, Steven Soderbergh, Twentieth Century Fox Film Corporation)

Stanisław Lem jest najczęściej tłumaczonym polskim pisarzem. Jego najsłynniejsza powieść „Solaris” została wydana w ponad czterdziestu językach i dwa razy zekranizowana. Dziś odkryjemy fascynujące wynalazki, wciągające historie i genialny umysł Stanisława Lema. Pomoże nam w tym gość, pani Aleksandra Korczak z Zakładu Literatury Popularnej, Dziecięcej i Młodzieżowej UW.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w poniedziałek 29 stycznia.

Zobacz także