X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Efekty magiczne magika "Y"

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2020 14:42
Gościem lwa i królika w audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom był iluzjonista i magik "Y", który broni swych sekretów jak oka w głowie. Jak przygotowuje się do swoich pokazów pełnych magii, jakich rekwizytów używa i czy magii można się nauczyć?
Audio
  • Magik "Y" o swoich magicznych efektach (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)_26.02.2020.
Magik Y
Magik "Y"Foto: Martyna Ogonek/Polskie Radio

- Iluzjonista ma pewne sekrety i pewne metody, żeby osiągnąć złudzenie magii, a sama magia jest technologią, której jeszcze nie znamy. Także magicy zawsze są technologicznie do przodu i wykorzystują te sekrety - powiedział Magik "Y" gość w audycji w Polskim Radiu Dzieciom. Czy wystarczy powiedzieć "czary, mary" i już zaczyna się coś magicznego dziać? na to i wiele innych pytań usłyszeć można w załączonym zapisie audycji.

Audycja: Podwieczorek z Filipem i Leopoldem
Rozmawiał: Janusz Zadura
Gość: Magik "Y"
Data emisji: 26.02.2020.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku na antenie Polskiego Radia Dzieciom od 18.00 do 19.00.

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.


jo

Zobacz także

Czytaj także

Lew i Królik odkrywają najciekawsze tajemnice astronomii

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 11:00
Mikołaj Kopernik był astronomem, któremu zawdzięczamy odkrycie, że Ziemia krąży wokół Słońca. Były różne pomysły, wyobrażano sobie, że Ziemia stoi na ogromnych żółwiach. Potem obserwując niebo zdano sobie sprawę z tego, że Ziemia jest większa niż początkowo myślano i wykluczono różne wcześniejsze koncepcje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Himalaista i podróżnik o najwyższych górach świata

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 14:01
W "Podwieczorku" posłuchaliśmy opowieści o wyprawach w najwyższe góry świata. Michał Obrycki - himalaista, podróżnik i fotograf opowiedział swoje najprawdziwsze historie z górskich wędrówek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beskid Niski. Magiczna kraina pełna tajemniczych legend

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 14:19
Ciekawi świata Filip i Leopold, chcąc poznać opowieści o Beskidzie Niskim zaprosili do rozmów Marie Strzelecką - przewodniczkę i autorkę książki "Beskid bez kitu". Dlaczego ta kraina uważana jest za magiczną i jakie legendy o niej krążą? 
rozwiń zwiń